Jakość Handle with Care:


Jakość i bezpieczeństwo naszych produktów, to dla nas priorytet. Każdy nasz produkt jest przez nas wnikliwie oceniany zanim zostanie spakowany i uda się w podróż do swojego przyszłego Właściciela lub Właścicielki.


Chcemy, abyście byli pewni tego, że dokonując zakupów produktów z metką Handle with Care zawsze otrzymacie produkt najwyższej jakości. Dlatego też od początku czuwamy nad produkcją najmniejszej nawet poduszeczki czy kołderki. Jeszcze w drukarni materiały przechodzą dodatkowe testy na kontakt ze śliną i potem dzieci. Korzystamy z usług małej, rodzinnej szwalni, w której dopieszcza się każdy szczegół szytych produktów. A kiedy w końcu pościel trafia w nasze ręce, krytycznie oceniamy czy ta konkretna sztuka jest tą, którą podarowalibyśmy naszym własnym dzieciom. Jeśli tak, to osobiście pakujemy dla Was zakupy - zawijamy w nasz firmowy papier, dołączamy karneciki z informacją na temat pielęgnacji pościeli, a do większych zakupów również pamiątkową kartkę. Na koniec wstążka i gotowe! Nasza mięciutka i kolorowa pościel jest gotowa, aby otulić do snu dzieci i dorosłych!

Zależy nam na tym, aby kupione u nas pościele, akcesoria i produkty z bambusa, jak najdłużej służyły naszym Małym i Dużym Klientom. Aby na długo zachować piękne kolory i miękkie tkaniny oraz wysoką jakość wypełnień silikonowych, prosimy o przestrzeganie poniższych zasad.

Jak o mnie dbać? - poduszki, kołdry, ochraniacze na szczebelki, rożki dla noworodków, produkty z bambusa, prześcieradła

  • prać w pralce w temperaturze 30st,
  • program delikatny,
  • nie wybielać,
  • nie suszyć w suszarce bębnowej,
  • nie prać ręcznie,
  • prasować przy maksymalnej temperaturze 150oC z dużą ilością pary.

Aby produkty z wszytym wypełnieniem silikonowym na długo zachowały pierwotną formę polecamy nadać im odpowiedni kształt kiedy są jeszcze wilgotne (zwłaszcza w przypadku poduszek i Lazy Pillow). Bardzo ważne jest również to, aby w trakcie prasowania nie dociskać stopki żelazka do powierzchni kołdry, gdyż może to spowodować zbicie się i usztywnienie wypełnienia. Duża ilość pary wystarczy, aby tkanina po praniu była miękka, a wypełnienie lekkie i puszyste.

Zalecamy pranie przed pierwszym użyciem.