W świecie Handle with Care pościele otulają miękkością i cieszą niebanalnym, autorskim wzornictwem. Pragniemy stworzyć dla Was nowy dziecięcy świat pełen koloru i dobrego designu!


Inspiracją do tworzenia naszych produktów są zwykłe codzienne chwile, w których można znaleźć odrobinę magii. Leniwe poranki w ramionach Mamy lub Taty, popołudniowa drzemka po beztroskiej zabawie, wieczorne czytanie bajek... Uwielbiamy te momenty, w których możemy być razem! Brzmi banalnie? Być może, ale moment, w którym całujemy nasze dzieci na dobranoc i otulamy je kołderkami, niezmiennie rozczula nas od kilku lat. To właśnie wokół takich chwil powstała cała ideologia naszej marki, która skupia się na tych zwykłych - niezwykłych momentach, które czasem tak łatwo przeoczyć.


Wszystkie nasze kolekcje zostały stworzone specjalnie dla marki Handle with Care. Więcej informacji na temat naszych autorskich wzorów znajdziecie w zakładce Nasze Kolekcje


Stawiamy na jakość i bezpieczne, polskie materiały. Wszystkie nasze produkty szyjemy z materiałów z certyfikatem Oeko-Tex standard 100, klasa I, który oznacza, iż są one bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci.