Jakość Handle with Care:


Jakość i bezpieczeństwo naszych produktów, to dla nas priorytet. Każdy nasz produkt jest przez nas wnikliwie oceniany zanim zostanie spakowany i uda się w podróż do swojego przyszłego Właściciela lub Właścicielki.


Chcemy, abyście byli pewni tego, że dokonując zakupów produktów z metką Handle with Care zawsze otrzymacie produkt najwyższej jakości. Dlatego też od początku czuwamy nad produkcją najmniejszej nawet poduszeczki czy kołderki. Jeszcze w drukarni materiały przechodzą dodatkowe testy na kontakt ze śliną i potem dzieci. Korzystamy z usług małej, rodzinnej szwalni, w której dopieszcza się każdy szczegół szytych produktów. A kiedy w końcu pościel trafia w nasze ręce, krytycznie oceniamy czy ta konkretna sztuka jest tą, którą podarowalibyśmy naszym własnym dzieciom. Jeśli tak, to osobiście pakujemy dla Was zakupy - zawijamy w nasz firmowy papier, dołączamy karneciki z informacją na temat pielęgnacji pościeli, a do większych zakupów również pamiątkową kartkę. Na koniec wstążka i gotowe! Nasza mięciutka i kolorowa pościel jest gotowa, aby otulić do snu dzieci i dorosłych!


Zwroty:


Jeśli z jakichś względów produkt nie spełnił Twoich oczekiwań zawsze masz możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od daty dokonania zakupu. W tym celu należy wydrukować i wypełnić Formularz Zwrotu.


Formularz, wraz z produktem i dowodem zakupu, należy odesłać na adres:

Little Craft Planet Magdalena Tylus
Mandarynkowa 2/2B
92-777 Łódź


Koszt zwrotu produktu ponosi Kupujący. Uwaga! Aby zwrot został uwzględniony, odsyłany produkt nie może nosić żadnych śladów użytkowania. Ponadto powinien być odesłany razem z metkami i karnetami, a w przypadku prześcieradeł i otulaczy - z nienaruszoną obwolutą. Po otrzymaniu przez nas zwracanych produktów wraz z Formularzem Zwrotu, zwrócimy płatność na wskazany w Formularzu Zwrotu numer konta bankowego. Środki zostaną przez nas zwrócone w terminie 14 dni od dnia otrzymania zwracanych produktów.

Formularz zwrotu

Reklamacje:

Na wszystkie nasze produkty udzielamy rocznej gwarancji Producenta. Jeśli produkt posiada wadę należy wydrukować i wypełnić Formularz Reklamacji, a następnie odesłać go razem z reklamowanym produktem i dowodem wpłaty na adres:

Little Craft Planet Magdalena Tylus
Mandarynkowa 2/2B
92-777 Łódź


W ciągu 14 dni od daty otrzymania produktu poinformujemy Cię o wyniku procedury reklamacyjnej. Producent zastrzega sobie prawo do rozstrzygnięcia reklamacji zgodnie z własnym osądem. W przypadku rozstrzygnięcia reklamacji na korzyść Kupującego, Producent zobowiązuje się do usunięcia wady w ciągu 7 dni od daty pozytywnej decyzji reklamacyjnej, a jeśli jest to niemożliwe - wysłania nowego egzemplarza produktu, bez ponoszenia dodatkowych kosztów ze strony Kupującego. W przypadku odrzucenia reklamacji, Producent zobowiązuje się do odesłania reklamowanego produktu w ciągu 7 dni od daty negatywnej decyzji reklamacyjnej, bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez Kupującego.

Aby zminimalizować ryzyko powstania wad, należy postępować zgodnie z instrukcją prania dołączoną do każdego zakupu. Jeśli instrukcja nie będzie przestrzegana i nienależyte użytkowanie i pielęgnacja produktu doprowadzi do powstania wad, Producent zastrzega sobie prawo do wydania negatywnej decyzji w ramach procedury reklamacyjnej. Szczegółowe informacje na temat pielęgnacji naszych produktów znajdują się w zakładce Jak o mnie dbać?

Formularz reklamacji