Projektując kolekcje dla naszej marki stajemy się gośćmi w dziecięcym świecie. Cudownie jest wracać do tych dni kiedy życie upływało na beztroskiej zabawie, oczy błyszczały od nadmiaru wrażeń, a każdy dzień był ekscytującą podróżą w nieznane!

Każda z naszych kolekcji, to trzy idealnie współgrające ze sobą wzory. Dzięki temu macie pewność, że wszystkie pościele i akcesoria będą do siebie pasować i razem stworzą spójny kącik do spania i z pewnością będą ozdobą każdego pokoju. Wzór się znudził? Nic prostszego! Wystarczy odwrócić pościel na drugą stronę i otrzymamy inną stylizację, ale nadal pasującą do pozostałych elementów kolekcji. Bawcie się wzorami i kolorami, a sny nabiorą nowych barw!

Pragniemy zaprosić Was do świata Handle with Care, w którym królują eleganckie łabędzie, zawadiackie wilki, słodkie serduszka, królewskie kaczuszki, marzycielskie kotki i zabawne lamy. A to wszystko przyprawione szczyptą egzotyki.

Wszystkie nasze kolekcje zostały narysowane przez Agnieszkę Kobylińską i Ewę Brzozowską z Polka Dots Art Collective.

W głowach mamy jeszcze mnóstwo pomysłów i tyle rzeczy do odkrycia! O wszystkich Nowościach będziemy na bieżąco informować na naszym profilu na Facebooku, Instagramie, Twitterze i Pinterest. Zachęcamy również do zapisania się do naszego Newslettera.